O nas

Konsultant Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz administrowania kadrami i płacami.

Specjalizujemy się w obsłudze księgowo-rachunkowej spółek działających w Polsce oraz na rynkach międzynarodowych. Naszymi klientami są zarówno osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, jak i spółki z udziałem kapitału zagranicznego oraz oddziały zagranicznych firm. Prowadzimy także zewnętrzny nadzór nad procesami księgowymi zachodzącymi w działach finansowych firm.

Naszą działalność jako biuro rachunkowe rozpoczęłyśmy w 1992 roku na warszawskiej Ochocie. Przez lata pracy zgromadziłyśmy ogromne doświadczenie.

Z każdym klientem rozmawiamy indywidualnie. Sposób prowadzenia księgowości oraz zakres naszych usług dostosowujemy do potrzeb, z jakimi firmy się do nas zgłaszają. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości naszej pracy.

Współpracujemy ze znaną warszawską kancelarią prawniczą, co umożliwia nam uzyskiwanie bieżących porad prawno-podatkowych.

W naszej działalności wykorzystujemy najnowsze, wciąż aktualizowane programy finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach zawodowych.

Przekazane nam dane i informacje są bezpieczne. Działamy na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.